Transport

Flota pojazdów

Transport Międzynarodowy

Sprawny i bezpieczny transport to bardzo ważny element naszej działalności.

Wszystkie nasze pojazdy są poddawane, obok corycznych obowiązkowych przeglądom pojazdów, biężącym rygorystycznym wymaganiom stawianych przez naszych mechaników.

Pracownicy naszej firmy to doświadczeni pasjonaci swoich profesji.

Kierowcy mają świadomość odpowiedzialności za przewóz osób i towarów oraz wykazują się znajomością infrastruktury drogowej całej Europy

Mechanicy i elektrycy samochodowi są uwrażliwieni na poprawność działania każdego elementu zapewniającego sprawność floty.

Flota pojazdów

Flota transportowa firmy GLOBTROTER umożliwia Państwu skorzystanie z bogatej listy usług transportowych jakie mamy Państwu do zaoferowania.

Zajmujemy się przewozem AGD i RTV oraz materiałów budowlanych. Oferujemy plandeki celne i kontenery. Zakres działania naszej firmy pozwala również na płynne zorganizowanie Tobie przeprowadzki z Anglii lub innego miejsca w Europie. Zadzwoń i zapoznaj się z naszymi możliwościami a z pewnością znajdziesz to czego oczekujesz.

TELEFON KOM. TRANSPORT: +48 603 267 323

EUROPACZKA

Przewóz towarów

Usługa EUROPACZKA jest nową propozycją naszej firmy. Promocyjna cena 1kg = 1 euro stanowi o niezwykłej atrakcyjności naszej oferty. Zadzwoń i zgłoś nam swoje zlecenie a przekonasz się jak prosto jest przesyłać paczki pomiędzy Polską a Niemcami.

TELEFON KOM. EUROPACZKA: +48 603 267 323